top of page

VOUCHER

Idealny pomysł na prezent przez cały rok

 

Voucher to doskonały pomysł na prezent zarówno dla Niej jak i dla Niego. Okazji jest wiele: na święta, na urodziny, na Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Ojca...

Kiedy długo zastanawiasz się nad tym co podarować najbliższej Ci osobie Voucher staje się czymś wyjątkowym i zaskakującym, jest idealnym rozwiązaniem niemal na każdą okazję. Z naszego doświadczenia wynika, że prezent w postaci sesji zdjęciowej ucieszy co najmniej 2 osoby bo zarówno osobę obdarowaną jak i obdarowującą. Możesz to sprawdzić w każdej chwili.

 

Kilka wskazówek dlaczego Voucher na sesje zdjęciową to dobry pomysł znajdziesz na naszym blogu gdzie zdradzamy kilka powodów takiej formy prezentu. Poniżej znajdziesz kilka niezbędnych szczegółów.

Jakie sesje dostępne są w formie Vouchera?

Wyboru możesz dokonać spośród oferty na stronie www.atelierdemomo.com . Każdą naszą sesję, którą tam zobaczysz możesz zakupić w formie Vouchera, są to między innymi:

W jakiej formie mogę odebrać Voucher?

Voucher możesz odebrać w dwóch postaciach. W postaci wydruku, zapakowany i przygotowany w eleganckim opakowaniu jako kompletny prezent, który możesz wręczyć osobiście i sprawić radość najbliższej osobie, lub w formie elektronicznej jako spersonalizowany projekt z imieniem osoby obdarowanej. Wybór formy odbioru prezentu należy do Ciebie.

Kiedy i gdzie mogę zrealizować Voucher?

Voucher jest ważny 6 miesiący od chwili zakupu. Dokładna data jest wskazana na Voucherze. Aby zrealizować Voucher należy umówić się na sesję w okresie terminu jego ważności.

Standardowo realizacja sesji odbywa się na terenie Wrocławia, w zależności od wybranego pakietu w studio lub plenerze. Szczegóły sesji tj. dokładne miejsce i dogodny termin ustalane są już z osobą obdarowaną, aby w pełni mogła cieszyć się z otrzymanego prezentu.

Po upływie ważności Vouchera organizacja sesji będzie możliwa wyłącznie za zgodą Fotografa, jedynie w terminie wskazanym przez niego i za dodatkową opłatą. 

Jak zamówić Voucher?

Aby złożyć zamówienie możesz skontaktować się nami wybierając jeden ze sposobów:

 

- telefonicznie, dzwoniąc do Agnieszki 508 309 862

- poprzez fanpage

- mailowo

 

 

Masz pytania?

Skontaktuj się nami chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Voucher-2022--14-02_01.jpg
bottom of page