top of page

 Sesje szkolne  2023

sesjeszkolne.png
olowek.png
_MG_6751mniejsze
Krzyś_MG_0560
_MG_6812mniejsze
Natalia_MG_0458
_MG_6638mniejsze
DSC_0384mniejsze
_MG_6777mniejsze

Szkolne wspomienia w dobrych rękach

Po długim okresie nauki zdalnej dzieci spragnione towarzystwa kolegów i koleżanek wróciły do szkół. A tymczasem koniec roku szkolnego tuż, tuż...⏰⏳ Jak zatrzymać te szalone chwile wspólnego naukowego szaleństwa na zawsze??🧐🕵️ Mamy dla Was rozwiązanie - Szkolne sesje w plenerze 👏🌳☀️🌺🍀. Tak, tak w plenerze👍. 

sesje-szkolne2.jpg

Poszukujesz fotografa, który pokaże prawdziwy urok dzieciństwa? Marzysz o kadrach szkolnych, które będą wspaniałą pamiątką na długie lata?

Atelier de MoMo - dwie doświadczone fotografki z podejściem do dzieci. Zapewniamy klimatyczne gadżety szkolne, zamieniamy sesję w zabawę, podczas której wykonujemy dużo zdjęc. Najlepsze ujęcia poddajemy obróbce graficznej i umieszczamy w galerii sklepu internetowego, w którym rodzice samodzielnie wybierają ujęcia i opłacają swoje zamówienie online.

Zaproś nas do swojej klasy już dziś

DLACZEGO MY?

  • Klimatyczne aranżacje i gadżety szkolne

  • Autorska obróbka graficzna

  • Dwóch fotografów z podejściem do dzieci

  • Duży zasób zdjęć do wyboru

  • Nieangażujący nauczycieli wygodny system zamówień i płatności online.

  • NOWOŚĆ !!! Zapisy elektroniczne na sesję, galeria i płatność online.

Jak wygląda sesja?

Sesje odbywają się w plenerze w okolicach szkoły lub w innym uzgodnionym miejscu. Dokładne terminy sesji poszczególnych klas ustalane są indywidualnie. Podczas sesji wykonujemy zdjęcie klasowe oraz dla zadeklarowanych dzieci: portret, zdjęcie legitymacyjne i zdjęcia koleżeńskie.  W kolejnym etapie najlepsze z nich poddawane są postprodukcji oraz retuszowi i umieszczane w galerii online, aby umożliwić Państwu wybór.

Jak zamówić zdjęcia?

Finalnie do rodziców, którzy wypełnili formularz przesyłamy linka z klasową galerią zdjęć online. Rodzice decydują, które zdjęcie portretowe chcą zakupić i opłacają swoje zamówienie on-line. Istnieje możliwość dokupienia kolejnych ujęć i wydruków zaproponowanych zdjęć.

Minimalne zamówienie?

Minimalne zamówienie to zdjęcie klasowe i portret.

Warunki wykonania sesji

Sesje okolicznościowe

Aby wykonać zdjęcia dziecku niezbędne jest wyrażenie zgody w formularzu zapisu podając kontakt do siebie abyśmy mogli przesłać elektronicznie efekty naszej pracy i umożliwić Państwu opłatę zamówienia online. 

Czas realizacji

Termin przygotowania galerii online to około 1-2 tygodnie od daty sesji zdjęciowej. Zamówienia zdjęć przyjmowane są przez 14 dni roboczych od daty publikacji galerii onlie. Osoby, które nie zdążą dokonać wyboru zdjęć w wyznaczonym czasie mogą skontaktować się z Wykonawcą i zamówić galerię w trybie indywidualnym za dodatkową opłatą (13 zł).

Dostarczenie zamówionych zdjęć następuje do 3 tygodni od czasu otrzymania ostatnich 

zamówień. Przygotowane zdjęcia w formie wydruków przekazujemy do Sekretariatu Szkoły w formie gotowych pakietów wydruków celem rozdysponowania ich wśród rodziców przez Wychowawców klas.

Jak przygotować dziecko do sesji?

Dla lepszego efektu proponujemy ubrać dzieci w klasyczny strój galowy: biała koszula
i granatowe spodnie lub spódniczkę. Dobrze prezentuje się również jeans, kratki, białe
kołnierzyki, kamizelki, kokardki we włosach dziewczynek i krawaty dla chłopców. 

Odradzamy różnokolorowe nadruki na koszulkach z postaciami z kreskówek, jednak 
wybór należy do Państwa.

Co to jest TABLO?

Tablo to zdjęcie wielkości 20x30 cm na którym są portrety dzieci i wychowawcy podpisane imieniem i nazwiskiem. Zawiero ono również informacje o szkole, klasie i roczniku.

Przykład:

tablo.jpg

WAŻNE !

W związku z nowymi przepisami RODO aby dziecko mogło uczestniczyć w sesji zdjęciowej konieczna jest zgoda Rodziców. Aby zapisać dziecko na sesję zdjęciową wystarczy wypełnić elektroniczny formularz zapisu, który udostępniamy na naszej stronie dla klasy.

Jak zapisać dziecko na sesję?

Aby zapisać dziecko na sesję należy:

  • wypełnić formularz zaznaczając zakres sesji

  • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych

  • wyrazić zgodę na umieszczenie wykonanych zdjęć w zabezpieczonej galerii online dostępnej tylko dla rodziców i umożliwiającej wybór zdjęć

  • wyrazić zgodę na wydruk zamówienia.

Masz pytania? 

NAPISZ DO NAS

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

bottom of page